Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

Yaklaşık 4 aylık sürede tedavi sonuçlandı. - 27.06.2018

Beş yıllık ilişkimizin ardından evliliğe karar verdik. Birbirimizi tanıdıktan sonra evlilikte böyle bir sorun ile karşılaşacağımı hiç düşünmemiştim. Hayatım boyunca hırslı kararlı bir karaktere sahiptim. Mesele cinsel ilişkiye geldiğinde yabancı olduğum bir dünyaya girmiştim.

9 aylık evliliğimiz boyunca eşimle cinsel ilişki ve yakınlaşmalardan uzak durdum. Ne cinsel konuları konuşmak ne de yakınlaşmak istedim. Eşim ilk erkek arkadaşım, hayatımda özelleri paylaştığım ilk erkek ti. Severek arzulayarak evlendiğim adamla cinsel yakınlaşmadan kaçmak psikolojik olarak çok zor durumda bıraktı. 

Evliliğimin ilk ayından itibaren birkaç uzmandan yardım almaya başladık. Bu yardımlarda aradığım desteği ve güveni bulamadım.

Rastgele internet sitesinde gezinirken Funda hanımın sitesine rastladık. Ve ilk randevu günümüzden itibaren öncelikle özgüven ve cesareti yavaş yavaş hissettim.

Artık sorunumuza bir uzman desteği girdiği için artık şüphe hissetmedim ‘acaba başaramaz mıyım?’ diye. Yaklaşık 4 aylık sürede tedavi sonuçlandı. Karakter olarak nazlı bir kişilikte olmam tedaviyi 4 ay sürdürdü. Yoksa 2 ay kadar kısa bir sürede bu olumlu sonucu alabilirdik.

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621