Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

Biz Funda Hanımı çok sevdik. - 30.06.2018

Evliliğimizin 1 yılını doldurmak üzereydik ve ben hala vajinismus hastalığımı yenememiştim. Ve hep erteliyordum. Çünkü kendi kendime bu hastalığın üstesinden gelirim diye düşünüyordum. Ama öyle olmadığını fark ettim. Maalesef bu konular bazen çok korkutularak ve abartılarak anlatıldığı için korkuyordum. Ve tedavi olmaktan da çekiniyordum. Sonuçta eşiminde desteğiyle tedavi olmaya karar verdim ve başladım internetten doktor araştırmaya.

Konuşmalarıyla ve yazılarıyla gönlüme en çok yatan Funda hanıma gelmeye karar verdim. İyi ki de gelmişim. Hayatımda tanıdığım bana en çok güven veren Kadın Doğum Doktoru. Her zaman bizi güler yüzle karşıladı ve en ufak bir sorunumuzda bile bize yardımcı oldu. Funda hanım sayesinde korkularımı yendim ve başardım.

Biz Funda Hanımı çok sevdik. Bizi her zaman güler yüzle karşılayan ekibini de. İnşallah hamileliğimde de sizinle olmayı çok istiyorum.

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621