Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Vajina İç Dudak Estetiği Ameliyatları

İç Dudak Estetiği

İç dudak estetiği, iç dudakların sarkması ya da büyümesine bağlı yapılan bir genital estetik ameliyat çeşididir. Ameliyat hem estetik görünüme hem de cinsel yaşama katkı sağlar. Özgüven ve cinsel haz iç dudak estetiği ile artar.
İç Dudak Estetiği

İç Dudak Estetiği Nedir?

İç dudak estetiği, genital bölge girişindeki labium minusların küçültülmesi ameliyatıdır. Ayakta duran bir kadında bacaklar kapatıldığında iç dudaklar dış dudaklardan küçük olduğu için görünmez.

Ancak iç dudak sarkması olan bir kadında ayakta bacaklar kapalı iken görünür duruma gelir. Bu durum kadınlar arasında iç dudakların dışarda olması, iç dudak büyümesi ve iç dudakların dış dudaklardan büyük olması şeklinde ifade edilir. Bu durum iç dudak estetiği ameliyatı ile düzeltilebilir. 

İç Dudak Sarması Nedenleri

İç Dudak Sarkması yaşla birlikte hormonal değişiklikler sonucu dokuda elastikiyet kaybına bağlı oluşabilir. Bazen de yapısal olarak gelişir. Sigara kullanan kadınlarda boğ dokusu natürü diğer kişilere göre farklıdır.

Bu kadınlarda da iç dudaklarda sarmalar görülebilir. Bunun yanında kişi eğer kilo vermiş ise dış dudak yağ hacminde azalma olabilir. Fazla doğum yapmak iç dudaklarda sarkma ve deformasyona sebep olabilmektedir. Bazen de genetik olarak iç dudaklar sarkık ya da büyük olur.

Genç kadınlarda hatta bazı çocuklarda nedeni belli olmayan iç dudakta asimetri ve polip şeklinde doku çıkıntıları görülebilmektedir. Bir diğer sebep ise iç dudaklara yönelik geçirilmiş cerrahi operasyonların olması ya da genital temizlik sırasında yanlışlıkla kesilmesidir. Bu durumda iç dudak dokusu iyileşirken diğerine göre büyük kalabilir.

İç Dudak Sarkmasının Zararları

İç dudaklar ter bezlerinden zengin esnek dokulardır. İç dudakların büyümesi ve sarkması genital bölgenin nemli kalmasına neden olur. Bu durum hem ciltte kızarıklık, tahriş oluşturup hem de mikroorganizmaların çoğalmasına zemin hazırlar. Bunlar sonucu enfeksiyon gelişmesi kötü kokulu akıntı ağrı ve acıya neden olacaktır. Bu durum cinsel hayatı olumsuz yönde etkileyecektir.

 • İç dudakların büyük olması ya da iç dudak sarkması cinsel ilişkiye girmede güçlük yaratır. Karşılıklı alınan cinsel hazzı olumsuz yönde etkiler.
 • İç dudak sarkmasının bir diğer olumsuz tarafı ise iç çamaşırı giyiminde yaşanan problemlerdir. Bu kadınlar iç çamaşırı giyince rahatsız olabilir. Ayrıca dar kıyafetler bu bölgede rahatsızlık yaratır.
 • Koşu, bisiklet ata binmek ve benzeri spor aktiviteleri sırasında rahatsızlık ve zorlanma olabilir. Bu gibi spor aktiviteleri sonrası sarkık olan tarafta tahriş ve kızarıklık oluşabilir.
 • Genital bölgenin beğenilmemesi sonucunda karşı cins ile olan ilişkilerde mesafeli davranma, çekinme ve kaygı duyulabilir. Özellikle evlilik düşünen kişilerde genital bölgedeki bu sorun büyük kaygı yaratmaktadır.

Tüm bu nedenlerden dolayı genital estetik ile iç dudak problemlerinin düzeltilmesi birçok şekilde hayatı kolaylaştıracaktır. Hem cinsel hayatı düzeltecek hem de ağrı, enfeksiyon, tahriş gibi durumları ortadan kaldıracaktır.

İç Dudak Estetiği Nasıl Yapılır?

İç dudak estetiği iç dudakların normal görünümde olmadığı durumlarda yapılan bir genital estetik ameliyattır. İç dudaklar bazı kişilerde büyük, asimetrik ya da düzensiz olabilir. Bu durumda İç Dudak Estetiği ameliyatı ile düzeltme cerrahisi uygulanır. İç dudak estetiği ameliyatı mevcut problemin ne olduğuna göre planlanır.

İç dudak estetiği ameliyatı yapılırken 2 yöntem daha sık kullanılır. Bunlardan biri büyük olan iç dudağın küçültülmesi için yapılan kama çıkarma yöntemidir. Kama çıkarma yönteminde büyük olan iç dudağın orta kesimi düzeyinden tepesi vajinal girişe bakan üçgen bir parça çıkartılır. Çıkarılan iç dudak parçası sonrasında açıkta kalan kenar kesimleri dikilir. Böylece iç dudak boyutu azalır.

Diğer sık kullanılan iç dudak estetiği yöntemi ise kenar düzeltme ya da kenar çıkarma tekniğidir. Bu yöntemde iç dudak kenarlarında çıkıntı oluşturan kısımlar cerrahi olarak kesilip alınır. Böylece hem iç dudak kenarları düzeltilirken hem de hacmi azaltılmış olur. İyileşme süreci sonrası ödemin çözülmesi ile birlikte iç dudaklar estetik bir görünüme kavuşur. İç dudak estetiği Antalya’da anlaşmalı hastanelerimizde güvenle uyguladığımız bir estetik operasyondur.

Vajina İç Dudak Estetiği Fiyatı

Vajina İç Dudak Estetiği Fiyatı yapılan genital estetik operasyonun türüne, kullanılacak anestezi şekline, ameliyatın yapılacağı hastaneye ve seçilen doktora bağlı değişir. İç dudak estetiği ile birlikte başka genital estetik operasyonlar yapılacak ise fiyat farklı olabilmektedir. Bu nedenle doktorun muayene sonrası belirlediği iç dudak estetiği fiyatları daha doğru ve güncel olmaktadır. Antalya iç dudak estetiği fiyatlarını kliniğimizden öğrenebilirsiniz.

Vajina İç Dudak Estetiği Sonrası

Vajina iç dudak estetiği ameliyatı olan kadınlar cinsel bölge temizliğine özen göstermelidir. İç dudak estetiği yapılan alan temiz ve kuru tutulmalıdır. Tuvalet temizliği yaparken önden arkaya doğru bir şekilde yapmaya ve ılık su kullanmaya özen gösterilmelidir. Doktorun verdiği pansuman varsa tarif ettiği şekilde yapılır.

İç dudak küçültme ameliyatı sonrası banyo ayaktan duş şeklinde ve işlemden yaklaşık 1 gün sonra yapılır. İç dudak estetiği sonrası ilk bir hafta 10 gün ayaktan duş almak daha doha doğru olur. İyileşme döneminde havuz, küvet ve sauna gibi yerler tercih edilmemelidir. Bu öneri cerrahi sonrası enfeksiyonlardan korunmak açısından önem taşır. Genital estetik sonrası bölgenin ıslak ve nemli kalması dikişlerin sağlıklı iyileşmesini olumsuz etkiler.

İç dudak küçültme ameliyatı sonrasında doktorunuzun reçete ettiği ağrı kesiciler kullanılabilir. Ağrılar genellikle hafif şekilde ilk günler olabilir. İç dudak estetiği sonrası enfeksiyon gelişmesini önlemek için doktorun verdiği antibiyotikler kullanılır. Bu hususlar diğer genital estetik operasyonlar için de benzerdir.

İç dudak estetiğinde iyileşme sürecini sağlıklı bir şekilde tamamlamak için ilk birkaç hafta sportif aktivitelerden uzak durmak gerekir. Bu öneri özellikle genital estetik sonrası dikişlerin açılmaması için oldukça önemlidir. İç dudak estetiği sonrası çalışma hayatına ertesi gün geçilebilir. Ancak iç dudakların olduğu bölgeyi zorlayan işlerden ilk birkaç hafta kaçınılmalıdır.  Antalya’da yaşayan kişiler sıcak ve nem nedeni ile genital bölgenin kuru tutulması konusunda hassas olmalıdır. İç dudakların nemli kalması iyileşme sürecini olumsuz etkileyebilir.

İç Dudak Estetiği Ne Kadar Sürer?

İç dudak estetiği ameliyatı uygulanacak cerrahi işlemin boyutuna ve şekline göre yaklaşık yarım saat ile bir buçuk saat arasında sürer. Cerrahi işlem öncesi yapılan hazırlıklar, hastanın uyutulması, ameliyat ve sonrası süreç toplamda birkaç saati bulur. Antalya iç dudak estetiği ameliyatı diğer genital estetik operasyonlarda olduğu gibi eriyebilen dikişler ile yapılır. Bu nedenle ameliyat sonrası dikişler alınmaz.

İç Dudak Estetiği Ameliyatı Hangi Yaşta Yapılır?

İç dudak estetiği ameliyatları 18 yaş üzeri kadınlara yapılabilir. İç dudaklarda büyüme, asimetri, düzensizlik, çıkıntı ya da saplı doku uzantısı varsa bu ameliyatlar uygulanabilir.

İç dudak küçültme sonrası tekrar ameliyat gerekir mi?

İç dudak estetiği eğer deneyimli bir merkezde yapıldı ise genellikle tekrarlama olmayacaktır. Bunun yanında kadının doktorun verdiği tavsiye, öneri ve ilaçlara uyması oldukça önem arz eder. Çünkü bu bölgenin sağlıklı bir şekilde iyileşmesi için dikişlerin açılmaması ve enfeksiyon kapmaması gerekir. Enfeksiyon ya da dikiş açılması gibi bir durumda iyileşme süreci uzayacak ve bazen ek operasyonlar gerekebilecektir.

İç dudak estetiği ameliyatı riskli mi?

İç dudak estetiği ameliyatı işlem sonrası kanama, ağrı, şişlik, ödem ve enfeksiyon gibi riskler içerir. Uygulanan anesteziye bağlı ise bulantı, kusma, baygınlık hissi gibi şikayetler olabilir. Genellikle anesteziye bağlı klinik şikayetler birkaç saat içinde azalır ve geçer.

İç dudak estetiği ameliyatı sonrası bakım nasıl yapılır?

İç dudak estetiği ameliyatı sonrası tuvalet temizliği, banyo ve kıyafet seçimi konusundaki önerilere uyulmalıdır. Tuvalet temizliği ılık su ile önden arkaya yapılarak bu bölgenin kuru tutulması sağlanır. Duş 24 saat sonra ayaktan alınmalıdır. Küvette banyo yapmak 7-10 gün önerilmez. İlk 4-6 hafta deniz ve havuza girmemeye dikkat edilmelidir. Doktorun önerdiği varsa pansuman ve ilaç önerilerine uyulmalıdır.

İç dudak estetiği sonrası giysi seçimi konusunda bol ve terletmeyen kıyafetler tercih edilmelidir. Genital bölgenin nemli kalmaması için pamuklu iç çamaşırları önerilir. Tayt, dar kot pantolon ve sıkı kıyafetlerden kaçınılmalıdır.

İç dudak estetiği sonrası şişlik olur mu?

İç dudak küçültme estetiği sonrasında ameliyat bölgesinde ödeme bağlı hafif şişlik olabilir. Ancak iç dudak estetiği sonrası fazla miktarda ve asimetrik şişlik varsa doku içi kanama belirtisi olabileceğinden doktor kontrolü uygun olacaktır. Bu tür genital estetik ameliyatları sonrası dikiş açılması durumunda doku içi kanama şişlik ile bulgu verebilir. İç dudak estetiği sonrası şişlik ile birlikte kızarıklık, akıntı ve ısı artışının olması enfeksiyon göstergesi olabilir. Böyle bir durumda ertelemeden doktorunuza kontrole gitmeniz önerilir.

İç dudak estetiği sonrası nelere dikkat edilir?

 • İç dudaklar ve genital bölgenin temizliğine dikkat edilmelidir.
 • Doktorunuzun önerdiği pansuman ve ilaçlar kullanılmalıdır.
 • İç dudak estetiği sonrası 4-6 hafta cinsel ilişkiye girilmemelidir.
 • Banyo işlemden 24 saat sonra 7-10 gün ayaktan duş şeklinde yapılmalıdır.
 • İç dudak estetiği sonrası 1-1,5 ay havuza, denize girilmemelidir.
 • İç dudak estetiği sonrası 1-1,5 ay bisiklet ve motosiklete binilmemelidir.
 • Ameliyat sonrası 1-1,5 ay genital bölgeyi zorlayan spor aktivitelerinden kaçınılmalıdır.
 • İç dudakların olduğu bölge kızarıklık ve şişlik açısından ara sıra kontrol edilmelidir.

İç dudak estetiği sonrası iyileşme nasıl olur?

İç dudak estetiği sonrası iyileşme 1-1,5 ay gibi bir sürede tamamlanır. Ameliyat sonrası dikişlerin erimesi 2-3 haftayı bulur. İç dudak estetiği yapılan bölgede hafif kaşıntı, ameliyat yerinde hafif ödem ve lekelenme tarzı hafif kanama görülebilir. Fazla miktarda kanama, şişlik, kızarıklık ve akıntı olması durumunda doktor tarafından muayene gerekir. Dikişlerde açılma kanama yapabilir. Kızarıklık ve akıntı olması enfeksiyona bağlı olabilir. Şişlik ve morluk oluşması doku içi kan toplanmasının belirtisidir. Genital estetik ameliyatı olan kadınlar bu belirti ve bulgular açısından dikkatli olmalıdır.

İç dudak estetiği sonrası his kaybı olur mu?

İç dudak estetiği sonrası his kaybı oluşmaz. Cinsel haz almada bir problem yoktur. Çalışmaların çoğu iç dudak estetiği olan kadınların cinsel hayatlarının daha iyi olduğunu göstermiştir. İç dudağın sarkması ve büyümesi ilişki sırasında güçlüklere neden olur. Bu da cinsel yaşamı olumsuz etkiler. Kişinin ilişki sırasındaki konsantrasyonunu bozar. Oysa iç dudak estetiği sonrası genital bölge estetik olarak daha güzel görünür. Cinsel ilişkide yaşanan zorluklar ortadan kalkar. Ayrıca kişinin özgüveni tekrar yerine gelir. Bu da cinsel yaşama olumlu olarak yansır.

İç dudak estetiği sonrası cinsel ilişki ne zaman olur?

İç dudak estetiği gibi genital estetik ameliyatlardan sonra hemen ilişkiye girilmemelidir. İyileşme sürecinin büyük oranda sağlandığı 4-6 hafta sonra ilişkiye girmek uygun olacaktır. İç dudak estetiği sonrası erken dönemde cinsel ilişkiye girmek hem dikişler hem de enfeksiyon riski açısından önerilmez.

İç dudak estetiğinde hangi yöntemler kullanılır?

İç dudak estetiğinde amaç iç dudakları normal boyut ve görünümüne kazandırmaktır. Bunun için başlıca iki yöntem uygulanır. İç dudaktaki sarkma, büyüme ve düzensizliğin durumuna göre 2 teknikten biri ya da ikisi uygulanabilir. Sadece iç dudak büyümesi varsa kama yöntemi denen bir teknik ile iç dudaktan üçgen şeklinde bir doku parçası çıkarılır. Doku çıkarma sonrası kalan uçlar uç uca birleştirilip dikilir. İç dudak hacmi azaltılmış olur.

İç dudakta büyüme yerine daha çok sarkma ve düzensizlik varsa kenar çıkarma yöntemi uygulanır. Bu yöntemle iç dudakların sarkık ve düzensiz olan kenarları cerrahi olarak kesilip çıkartılır. Daha sonra eriyebilen dikişler ile dikim yapılır.

İç dudak sarkma ve büyümesinin birlikte olduğu durumlarda bu iki yöntem kombine edilerek kullanılabilir. Bazen iç dudaklarda parmaksı uzantılar ve çıkıntılar olabilir. Günlük yaşamda oldukça problem yaratan bu parmaksı uzantılar iç dudağa bağlandığı noktadan çıkartılabilir.

İç dudak estetiği sonrası dikişler ne zaman alınır?

İç dudak küçültme estetiği sonrası dikişlerin alınmasına gerek yoktur. Çünkü bu tür genital estetik ameliyatlarda eriyebilen dikişler kullanıldığı için alınmasına gerek duyulmaz. İç dudak estetiği sonrası dikişler 2-3 hafta gibi bir sürede kendiliğinden erir.

İç dudak estetiğinde hangi anestezi kullanılır?

İç dudak estetiği uygulanacak ameliyatın büyüklüğüne göre uyutarak, lokal ya da genel anestezi ile yapılabilir. Lokal anestezi ile yapılan ameliyatlarda hastanede kalma gerekmeyebilir. Ancak genel ya da sedasyon ile anestezi uygulandığında en az bir gün hastanede kalınması tercih edilir. Bu anestezi çeşitlerinin hepsinde hasta ağrı ve acı duymaz. Lokal anestezide iç dudak estetiği sırasında bilinç açıktır. Uyutarak anestezide ise kişi ameliyat olduğu kısmı hatırlamaz.

İç dudak estetiğini hangi doktorlar yapar?

İç dudak estetiği kadın hastalıkları ve doğum uzmanı ya da plastik cerrahlar tarafından yapılan genital estetik ameliyatlarıdır. Her iki branş hekimleri tecrübeleri doğrultusunda bu ameliyatları uygulayabilirler.

İç dudak estetiği ameliyatları nerede yapılır?

Bu tür ameliyatlar jinekolog ya da plastik cerrahın olduğu büyük hastanelerde uygulanabilen genital estetik operasyonlardır. Günümüzde sık yapılan ve olumlu sonuçlar veren bu ameliyatlar büyük şehirlerde uygulanabilmektedir.

İç dudak estetiği yorumları nasıldır?

İç dudak estetiği yaptığımız bütün hastalarımızdan olumlu ve yüz güldüren sonuçlar almaktayız. İç dudak estetiği sonrası günlük yaşamda karşılaştıkları sorunlar düzelmektedir. Gerek tuvalet temizliği gerek kıyafet seçimi konusunda daha rahat olabilmektedirler. Cinsel yaşamları ise iki yönlü olarak olumlu etkilenir. Estetik yönden güzel bir genital bölgeye kavuşmak cinsel yaşamı pozitif yönde etkileyecektir. Ayrıca özgüvenin tekrar sağlanması ilişki sıtrasında alınan hazzı artıracaktır.

İç dudak estetiği komplikasyonları nelerdir?

İç dudak estetiği diğer genital estetik ameliyatlar ile benzer komplikasyonlara sahiptir. Dikişlerde açılma, doku içi ve dışına kanama, enfeksiyon gelişimi görülebilecek başlıca komplikasyonlardır. Ancak deneyimli merkezlerde bu komplikasyon oranları oldukça düşüktür. Ameliyat dışında bazen anesteziye bağlı bulantı, kusma, baygınlık hissi gibi sorunlarda yaşanabilmektedir.

İç dudak küçültme ameliyatı sırasında kızlık zarı bozulur mu?

İç dudak estetiği ameliyatı sırasında kızlık zarı bozulmaz. Kızlık zarı vajinal girişe yakın mukozal bir katlantıdır. O nedenle iç dudakların bulunduğu kısım ile bir ilgisi yoktur. Bu yüzden iç dudak estetiği ile kızlık zarı bozulmaz.

İç dudak estetiği öncesi ve sonrası nasıl olur?

İç dudak estetiği öncesi ve sonrası arasında genital bölge görünümünde belirgin bir fark oluşur. Sarkık olan kesimler cerrahi olarak çıkartılır. İç dudak büyümesi varsa üçgen şeklinde bir doku alanı çıkartılarak hacim küçültülür. İç dudak düzensizliği giderilir.

İç dudak estetiği sonrası kaşıntı olur mu?

İç dudak estetiği ameliyatında eriyebilen dikişler kullanılır. 2-3 haftalık bir sürede dikişler erir. Bu süreçte dikişlerin erimesi ve iyileşme dokusuna bağlı genital bölgede hafif kaşıntı olabilir. Ancak fazla miktarda kaşıntı ve kızarıklık olması durumunda doktor kontrolü gerekebilir.

İç dudak estetiği lazer ile yapılır mı?

İç dudak estetiğinde lazer sadece dokuların kesilmesinde kullanılır. Bu nedenle cerrahi uygulamaya göre bir üstünlüğü bulunmaz.

İç dudak estetiği sonrası morluk neden olur?

İç dudak estetiği sonrası genital bölgede morluk oluşması cilt altı yumuşak dokuya kan sızması sonucu gelişebilir. Cilt altı dokuda kan birikmesi morluk yanında şişlik oluşmasına da neden olur.

İç dudak estetiği sonrası ödem olur mu?

İç dudak estetiği sonrası ödem diğer genital estetik operasyonlarda olduğu gibi hafif şekilde bulunabilir. Ancak ödemin fazla miktarda olması, ciltte kızarıklık ve akıntının eşlik etmesi, beraberinde şişlik olması durumunda doktor muayenesi gerekir. Bu durumda olası bir enfeksiyon açısından dikkatli olunmalıdır. İç dudak estetiği sonrası 10 gün içinde ödem büyük oranda geçer. 2-3 ay sonunda ise kaybolur.

İç dudak estetiği sonrası ağrı olur mu?

İç dudak estetiği ve genital estetik ameliyatlarını tamamı anestezi ile yapılır. Bölgesel, uyutarak ya da genel anestezi ile operasyon yapılabilir. Her üç anestezi türünde de iç dudaklar uyuşacak ve ağrı hissedilmeyecektir. Ancak bölgesel iç dudak anestezisi ile ameliyat yapılırken bilinç açık olduğundan kişi işlemi hatırlayacaktır. İşlem sonrasında görülen hafif ağrılar için doktorunuz ağrı kesici ilaç verecektir. Ağrının fazla olması durumunda muayene olmak gerekir.

İç dudak estetiği sonrası kanama olur mu?

İç dudak estetiği sonrası kanama lekelenme tarzı az miktarda olabilir. Ancak fazla miktarda bir kanama görülmesi beklenmez. İç dudak estetiği sonrası kanamanın en sık nedeni dikişlerin açılmasıdır. Bu durumda dikişlerin açıldığı yer tekrar dikilmelidir. Bazen de işlem sonrası doku altına sızıntı şeklinde kanama meydana gelebilir. Yumuşak doku içine olan bu kanamaya hematom denir.

İç dudak estetiği sonrası şişlik olur mu?

İç dudak estetiği sonrası şişlik genellikle cerrahi işleme bağlı hafif ödem sonucu biraz olur. Genital estetik ameliyatları sonrası hafif ödem görülebilmektedir. Ancak belirgin bir şişlik ve eşlik eden morluk doku içi kan birikimini düşündürür. Bazen de şişlik ile birlikte ciltte kızarıklık ve akıntı görülebilir. Böyle bir durum yumuşak doku enfeksiyonu için bir göstergedir. Enfeksiyon durumunda antibiyotik tedavisi gerekebilir.

İç dudak estetiği sonrası banyo yapılır mı?

İç dudak estetiği sonrası işlem üzerinden bir gün geçince ayaktan duş tarzında banyo yapmakta sakınca bulunmaz. İç dudak estetiği sonrası ilk 7-10 gün ayaktan duş şeklinde banyo yapılması uygun olacaktır.

İç dudak estetiği sonrasında iz kalır mı?

İç dudak estetiği gibi genital estetik ameliyatlarının tecrübe ve deneyimli merkezlerde yapılması durumunda memnuniyet oranları oldukça iyidir. İç dudak estetiği ameliyatı sonrası eğer enfeksiyon ya da aşırı doku yanıtı gibi istenmeyen bir durum gelişmez ise iz kalmayacaktır.

İç dudak estetiği sonrası normal doğum yapabilir miyim?

İç dudak estetiği ameliyatı ve diğer benzer genital estetik operasyonlar normal doğuma engel değildir. İç dudak estetiği olan kadınlar normal doğum yapabilir.

Gizlilik taahhütnamesi

Antalya’daki kliniğimize başvurma sebebiniz ve kişisel bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği R.G. 01.08.1998, 23420) tamamen gizli tutulacaktır. Başka şahıslara kişisel bilgileriniz, hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmez.

Genital Estetik Konuları

SORU SORABİLİRSİNİZ
 • I
  Iç ***28.05.2021

  Merhaba benim vajina iç dudaklarim uzun ve kalın ve siyahlar bende esmer tenliyim estetik fiyatı ne kadardır acaba ?

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  İyi günler, fiyat bilgisi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • O
  Oyu***20.04.2021

  Merhabalar Sizden Miyom tedavisi ve ic dudak estetik amiliyet fiyat rica ederim.

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat bilgisi için lütfen 0 242 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bizi arayınız.

 • Ö
  Özg***03.03.2021

  Ic dudak ameliyati ücretini öğrenebilir miyim. Lazerle vajina daraltma ameliyatı ile birlikte yapıldığında ne kadar olur. Ayrı ayrı ve birlikte fiyat alabilir miyim.

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • Ç
  Çok***03.01.2020

  Bende iç dudak sarkması var. Genel olarak net bir fiyat vermeseniz bile bir fiyat aralığı söyleyebilir misiniz? Şehir dışından geleceğimden meşakkatli olacak benim için. Fiyatı öğrenebilirsem iyi olacak.

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat bilgisi ve ameliyat detayları için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • M
  Mer***11.12.2019

  iç dudak ameliyatı fiyatini öğrenmek istiyorum.

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat ve detaylı bilgi için lütfen 0 242 322 97 73 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • K
  Kız***20.10.2019

  Vajina da kenar dudaklar da sarkma var nedeni ne olabilir hocam

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Muayene etmemiz uygun olacaktır detaylar için lütfen 0 242 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • Ç
  Çiç***16.07.2019

  Merhabalar. Ben iç dudak küçültme ameliyatı yaptırmak istiyorum. Fiyat alabilir miyim

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  İç dudak küçültme ameliyatı fiyatı ve operasyon hakkında detaylı bilgi için lütfen 0 242 322 97 73 numaralı sabit hattımız dan bize ulaşınız.

 • E
  Eli***14.04.2019

  İyi günler. İç dudak sarması için lokal anestezi ile ameliyat olmak istiyorum. Fiyat almam mümkün mü...

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  İç dudak estetiği fiyatları için lütfen 0 242 322 97 73 numaralı sabit hattımız dan bizi arayınız.

 • A
  Ant***14.04.2019

  Cerrahi Vajina daraltma ve iç dudak küçültme kombine ameliyat fiyatını öğrenebilir miyim?

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Vajina daraltma ve iç dudak estetiği fiyatları için lütfen 0 242 322 97 73 numaralı sabit hattımız dan bizi arayınız.

 • H
  Hat***19.02.2019

  Merhaba Bir arkadaşımın için soruyorum içdudaklar büyük estetik ol aşı gerekiyor ayrıca o bölgede ben var alınması gerekiyor kaç para

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Genital bölge estiği fiyatları ve ameliyat detayları hakkında bilgi edinmek için lütfen 0 242 322 97 73 numaralı sabit hattımız dan bize ulaşınız.

SORU SOR
En az 70 karakter
Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621