Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Genital Estetik Fiyatları Antalya

Genital Estetik

Genital estetikle birlikte hem cinsel bölgenin görsel olarak güzelleştirilmesi sağlanırken hem de vajina estetiği ile fonksiyonel düzeltme mümkün olmaktadır. İşlem bölgesel ya da uyutarak anestezi ile yapılabilir.
Genital Estetik

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik ameliyatları dış genital bölge ve vajinaya uygulanan bir dizi düzeltici operasyonları kapsar. Dış genital bölgede iç dudak sarkması ve büyümesine yönelik labioplasti, dış dudaklara dolgu ve dış dudak küçültme operasyonları uygulanır.

Vajina estetiği olarak genişlemiş vajinanın daraltılması ameliyatları yapılır. Genital estetik ameliyatları halk arasında vajina gençleştirme, vajina sıkılaştırma ve cinsel dudakları küçültme şeklinde de söylenir.

Genital estetikle birlikte hem cinsel bölgenin görsel olarak güzelleştirilmesi sağlanırken hem de vajina estetiği ile fonksiyonel düzelme sağlamak mümkündür.

Genital Estetik Nasıl Yapılır?

Genital estetik teknik ve yöntemleri farklı bir dizi ameliyatı içerir. Cinsel bölge estetiği iç ve dış dudaklara, vajinal bölgeye, klitoris cildine ve doğum dikiş izlerine yapılır. En sık yapılan ameliyatlar ise labioplasti ve vajina daraltmadır.

İç dudaklarda doğumsal ya da sonradan olan büyüme ve sarkma şeklinde anormallikler görülebilir. Bazen de iç dudaklar asimetrik olur. İç dudaklar normalde ayakta ve bacaklar kapalı iken dış dudaklar arasından görülmemelidir.

İç dudakta bütün olarak ya da polip şeklinde çıkıntı yapan büyüme ve sarkıklık varsa bu cerrahi olarak düzeltilmelidir. Bu durum iki çeşit genital estetik yöntemi ile düzeltilebilir.

 • İlki iç dudak sarkması olan kısmın cerrahi olarak kenar çıkarma (rezeksiyon) yöntemi ile alınmasıdır. İç dudaktan ameliyat ile çıkarılan bölge daha sonra cerrahi olarak dikilir. Genital estetik ameliyatı sonrası iç dudağın bu kısmı düzelmiş ve küçülmüş olur.
 • Bazen iç dudaklara uzantı şeklinde bir sarkmadan çok genelinde büyüme olur. Bu durumda iç dudaklardan kama şeklinde üçgen bir parça çıkartılıp kalan kesimler uç uca dikilir. Buna kama çıkarma tekniği denir.

Dış Dudaklara Yağ Dolgusu

Yaşlanma ile birlikte dış dudakların yağ doku hacmi azalır. Bu da genital bölgenin estetik görünümünü olumsuz etkiler. Bu kadınlarda dış dudaklara yağ dolgusu (yağ enjeksiyonu) yapılarak dolgunlaştırılır.

Dış dudaklar menapoz öncesi dönemde hormonal etki ile incelmeye başlar. Yağ doku hacmi azalır. Dış dudaklarda sarkmalar ve kırışıklıklar ortaya çıkar. Bu durum yaşlanmaya bağlı olabileceği gibi bağ doku hastalıklarına, sigara, alkol ve ilaç kullanımına bağlı da gelişebilir. Antalya genital estetik uygulamaları içinde dış dudak dolgusu iki şekilde olur;

 • En sık kullanılanı yağ ile dolgu yapmaktır. Bir diğer yöntem ise hyaluronik asit dolgusu yapmaktır.
 • Hyaluronik asit bağ dokusunda bulunan ve bol su tutma özelliği olan bir moleküldür. Plastik cerrahlar tarafından sık kullanılır. Dış dudakların dolgunlaştırılması amacı ile de uygulanabilir. Ancak sınırlı süre etkili olması ve alerjik nedenlerden dolayı daha çok yağ dolgusu tercih edilir.

Kliteroplasti Ameliyatı Nedir?

Bir diğer genital estetik ameliyatı da kliteroplastidir. Klitoris kadında cinsel haz almaya yarayan dış genital organ parçasıdır. Baş kısmı iç dudakların yukarı birleşim yerinde bulunur. İki adet kuyruğu ise dışarıdan görülmez ve yanlara uzanır. Kliteroplasti klitorisin baş kısmı üzerinde bulunan deri kıvrımına yapılan düzeltme operasyonudur. Bu deri kıvrımının büyümesi ve sarkması cinsel hazzı azaltabilir. Estetik olarak ta görünümü olumsuz etkileyebilir. Kliteroplasti ile bu sorun çözülür.

Genital Estetik Neden Yapılır?

Genital estetik çeşitli nedenlerle kadının cinsel bölgesinden hoşlanmaması durumunda yapılır. Normalde ayakta ve bacaklar kapalı iken iç dudaklar dışarıdan görünmez. Ancak iç dudak sarkması ya da büyümesi varsa dış dudaklar arasından uzanarak görülebilir. Bu durum labioplasti ameliyatı ile düzeltilir. İç dudak ameliyatı şu nedenlerle yapılır;

 • İç dudaklarda asimetri, büyüme ve sarkıklık kadının kendi cinsel bölgesinden hoşnut olmamasına neden olur. Bu durumda iç dudaklardaki sarkıklık ve büyümenin düzeltilmesine yönelik genital estetik ameliyatı uygulanır.
 • İç dudaklardaki büyüme ve sarkıklığın giderilmesi kadının kendine olan güvenini artırır. Aynı zamanda iç dudak sarkması o bölge cildinde tahriş ve kızarıklığa yol açar.
 • Yaşlanma ile birlikte dokuların elastikiyeti bozulur. Bu da iç dudaklarda sarkma ve vajinada genişlemeye neden olur. Bu durumda iç dudaklar küçültülüp vajina daraltma yapılabilir.
 • Genital bölge vücudun diğer kesimlerine göre daha nemlidir. İç dudaklarda sarkıklık ve büyüme olması nemli genital bölge cildinde tahriş ve kızarıklık oluşmasına yol açar. Ayrıca mantar ve bakteriyel enfeksiyonların gelişmesi kolaylaşır.
 • İç dudaklarda büyüme ve sarkıklık cinsel ilişkiyi de zorlaştırır. İlişki sırasında ciltte tahriş ve kızarıklık olur. Ayrıca vajinal penetrasyonu zorlaştırır.
 • İç dudak büyümesi ve sarkması aktif spor yapan ve hareketli kadınlarda daha çok sıkıntı yaratır. Genital bölgede kaşıntı, ağrı ve kızarıklık bu kadınlarda daha sık yaşanır. Genital estetik sarkmanın düzeltilmesi ciltte ki mekanik sürtünme ve tahrişi azaltır.
 • Tuvalet sonrası genital bölge temizliği iç dudak sarkması ya da büyümesi durumunda zorlaşır. Bu durumda genital bölge temizliğinin yeterli yapılamaması zaten tahriş olmuş cilt ve dokularda enfeksiyon gelişimini kolaylaştırır.
 • İç dudak sarkması bikini, mayo ve tayt gibi dar kıyafet giyilmesi sonrası rahatsızlık yaratır. Hatta iç dudak sarkması çok fazla ve belirgin olan kadınlarda bu tür giysileri giymek mümkün olmayabilir. Sarkık iç dudak mayo ve bikini kenarından dışa doğru çıkarak ciltte tahriş, kaşıntı, ağrı ve acı gibi şikayetlere neden olur.
 • Bazen somut bir şikayet olmasa bile görsel olarak iç dudakların asimetrik olması cinsel bölgeden hoşnutsuzluğa neden olur. Bu durum bazı kadınlarda cinsel fonksiyon bozukluğunun sebebidir. 

Genital Estetik Ameliyatları

En sık yapılan genital estetik ameliyatı labioplasti ve vajina daraltma operasyonlarıdır. Labioplasti ile iç dudaklar küçültülür. Dış dudaklara genellikle dolgu uygulanır. Klitoris organı üzerindeki sarkık ve katlantılı deriye kliteroplasti yapılır.

Vajina genişlemesi olan kadınlara vajina daraltma ameliyatı uygulanır. Ayrıca genital bölge cildine renk açma ve beyazlatma işlemleri yapılmaktadır. Genital Estetik Antalya uygulamaları ile tüm bu operasyonlar tek ya da birlikte uygulanabilmektedir.

Genital estetik sonrası nelere dikkat edilmeli?

 • Genital estetik sonrasında doktorun önerilerine uyulmalı, verdiği antibiyotik ve ağrı kesiciler kullanılmalıdır. Özel bir pansuman yapmaya genellikle ihtiyaç duyulmaz. 
 • Genital bölge temizliğine dikkat edilmelidir. Temizlik önden arkaya doğru ılık su ile yapılmalıdır. Genital bölgenin temizlik sonrası kuru tutulmasına çözen gösterilmelidir. Nemli ve ıslak bırakılması mantar ve bakteri enfeksiyonlarının gelişimini kolaylaştırır.
 • Banyo genellikle işlemden 3-4 gün sonra ayaktan duş şeklinde olmalıdır. Küvet içinde yıkanmak dikişlerin açılmasına ve iyileşme sürecinin uzamasına neden olabilir. İyileşme süreci bitince normal banyo yapılabilir. 
 • Genital estetik yapıldıktan sonra 1-2 ay deniz ve havuza girmek önerilmez. 
 • İlk 1-2 ay iyileşme süreci açısından daha önemli olduğundan bu sürede cinsel ilişkiye girmek önerilmez.
 • Genital estetik sonrası bu bölgenin fiziksel olarak korunması önemlidir. İşlem sonrası en az bir ay bisiklet ve motosiklete binilmemelidir. Ayrıca bacak germe, açma gibi genital bölge ve çevresindeki kasları zorlayıcı spor aktivitelerinden kaçınılmalıdır.
 • Genital estetik sonrası dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de kabız kalmamaktır. Bol lifli gıdalar ve bol sıvı tüketimi kabızlığı önleyecektir.
 • Tuvalet sırasında şiddetli ıkınmak dikişlerin açılmasına neden olabilir. Yine kuvvetli öksürme ve hapşırmadan kaçınılmalıdır. Bu gibi durumlar karın içi basıncını ani olarak artırıp dikişlerin açılmasına neden olabilir.

Genital estetik sonrası iyileşme süreci

Genital estetik ameliyatı cerrahi bir işlemdir. İşlem standart steril şartlarda yapılır. Ameliyat uyutarak ya da bölgesel anestezi ile uygulanır. Genital estetik sonrası kişi 3-4 saat dinlendirilir. Herhangi bir problem gelişmedi ise evine gönderilebilir. Hastanede kalmasına gerek yoktur. Ameliyat genel anestezi ile yapıldı ise 1 gece hastanede kalır. Genital estetik ameliyatı sonrası iyileşme 6-8 haftada tamamlanır.

Genital estetik ameliyatlarını hangi doktorlar yapar?

Genital estetik ameliyatlarını bu konuda deneyimli, tecrübeli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları ile Plastik Cerrahi Uzmanları yapar. Ancak her Kadın Doğum Uzmanı ya da Plastik Cerrah bu konu ile ilgilenmeyebilir.

Genital estetik ameliyatlarında hangi anestezi uygulanır?

Genital estetik ameliyatı genital bölgenin iğne ile uyuşturulduğu bölgesel anestezi ya da kişinin uyutulduğu sedasyon anestezi ile yapılır. Uygulanacak anestezi tipine yapılacak ameliyatın şekli doğrultusunda karar verilir.

Hastanede kalmam gerekir mi?

Genital estetik ameliyatı bölgesel anestezi ile yapılmış ve işlem sonrası olumsuz bir durum olmamış ise hastanede kalmaya gerek yoktur. Ancak ameliyatın uyutularak yapılması durumunda bir gece hastanede kalmak uygun olacaktır.  Her iki durumda da doktor gerekli görürse hastanede bir ya da birkaç gün kalmak gerekebilir.

Genital estetik ameliyatı ne kadar sürer?

Genital estetik ameliyatları genellikle 30-40 dakika arasında sürer. Ancak yapılan hazırlıklar ve gözlem ile birlikte toplam süre birkaç saati bulur. Lokal anestezi ile yapılan küçük operasyonlarda kişi aynı gün ayaktan taburcu edilir.

Genital estetik için Antalya dışından gelsem olur mu?

Genital estetik Antalya dışından gelen hastalarımıza da uygulanabilmektedir. İşlem sonrası genellikle hastalarımız 3-4 saat gözlendikten sonra taburcu edilebilir. Uyutarak anestezi yapılmış ise o gece hastanede kalması uygundur. Durumu uygun olan hastalarımıza o geceyi Antalya’da geçirmesini ya da aynı gün hastanede kalmasını önermekteyiz.

Genital estetik kimlere yapılır?

Genital estetik 18 yaş ve üzeri kadınlara yapılabilir. Hatta 60 yaş ve üzeri kadınlara da uygulanabilir. Genital estetik yaptırabilmek için kişinin evli, bekar ya da bakire olması gerekmez. İç dudak sarkması ve büyümesine yönelik yapılan ameliyatlar bakire olanlara uygulanabilir. Bu türden genital estetik ameliyatları ile kızlık zarı bozulmaz.

Genital estetik öncesi hazırlıklar

Genital estetik ameliyatının adet bitiminde yapılması daha uygundur. Eğer adet dönemi yakınsa adet geciktirici kullanılarak ta yapılabilir. Adet görmek işlem sonrası kanama takibini zorlaştırmaktadır. Kanama takibi cerrahi operasyonlar için çok önemlidir. Bu nedenle genital estetik randevusu planlanırken adet zamanı göz önünde bulundurulmalıdır.

 • Eğer işlem kişi uyutularak yapılacak ise operasyon öncesi 6-8 saatlik açlık istenir. Su, sigara dahil bir şey yiyip içmemiş olmak gerekir.
 • Genital estetik için kliniğe gelirken mümkün olduğunca bol ve rahat kıyafetler tercih edilmelidir. İç çamaşırı seçiminde pamuklu olanlar tercih edilmelidir.
 • Naylon ve dar kıyafetlerden uzak durulmalıdır. Genital bölgenin havalanması ve terlememesi enfeksiyon riskini azaltır.
 • İşlem günü şart olmamakla birlikte bir refakatçi ile gelinmesi önerilir.

Genital estetik ameliyatının riskleri

Genital estetik ameliyatı diğer cerrahi işlemler ile benzer riskler içerir. Genital estetik yapan doktorun deneyimli ve tecrübeli olması işlemin rahat geçmesini sağlayacaktır. Ameliyatın deneyimli ellerde yapılması istenmeyen problemlerin görülme sıklığını da düşürecektir.

Genital estetik sonrası ödem, kanama, dokuda kan birikmesi (hematom),enfeksiyon ve dikişlerde açılma gibi riskler vardır. Ancak tecrübeli ellerde bu riskler oldukça düşüktür. 

 • Genital estetik sonrası istenmeyen durumları azaltmanın bir diğer yolu da genital bölgeyi korumak ve temizliğine dikkat etmektir.
 • Genital bölgeyi ilgilendiren bisiklet, motosiklet, ata binmek, jimnastik ve benzeri spor aktivitelerinden birkaç ay kaçınmak gerekir.
 • Genital bölgenin temizliğine dikkat etmekte oldukça önemlidir. Temizliğe önem vermek enfeksiyon gelişimini önler. 
 • Genital estetik sonrası iç dudaklarda ödem olur. Ancak fazla miktarda değildir. Fazla ödem ve şişlik olması doku içi kan toplanmasının bulgusu olabilir. Doktoru böyle bir durumda bilgilendirmek gerekir.

Doğum dikiş izlerinin düzeltilmesi

Normal doğumlarda bebeğin başı çıkarken doğumu kolaylaştırmak için epizyotomi denen bir kesi yapılır. Epizyotomi bebek başının rahat çıkması amaçlı vajinal girişine uygulanır. Bu kesi 4-5 cm uzunluğundadır. Doğumdan sonra dikilir.

Epizyotomi kesisinin özensiz dikilmesi ya da iyileşirken skar dokusu dediğimiz nedbe dokusunun sert, kalın ve düzensiz olması estetik açıdan kötü görünür. Bazen de epizyotomi kesisi dikildikten sonra enfekte olur. Bu durumda da kötü bir şekilde iyileşebilir.

Epizyotomi bölgesindeki iyileşmenin kötü olması aynı zamanda cinsel ilişki sırasında ağrı oluşturabilir. Bazen de bu bölgede his kaybına neden olur.

Doğum dikiş izlerinin düzeltilmesi 15-25 dakika süren kolay bir işlemdir. Bu bölgedeki sertleşmiş doku cerrahi olarak alınır ve estetik dikim uygulanır. Aynı seansta diğer genital estetik operasyonlar da yapılabilir.

Genital estetik başarısını etkileyen faktörler

Genital bölgenin estetik ameliyatları ile yüz güldüren sonuçlar almak mümkündür. Operasyonun tecrübeli ve deneyimli bir doktor tarafından yapılması en önemli noktadır.

Kişinin sigara kullanmıyor olması doku iyileşmesi açısından fayda sağlar. Sigara kullanan kadınlarda doku elastikiyeti zamanla bozulur. Bu da dikişlerin daha zayıf tutması ile sonuçlanır. İyileşme döneminde sigara tüketiminin mümkün olduğunca azaltılması tavsiye edilir. 

Genital estetik ameliyatı sonrası temizliğe dikkat edilmesi oldukça önem arz eder. Bu bölge nemli tutulmamalıdır. Enfeksiyon gelişmesi hem iyileşme sürecini uzatır hem de işlem başarısını düşürür.

Genital estetik sonrası beslenme

Beslenme bir diğer önemli noktadır. Genital estetik ameliyatı geçiren bir kadının doku iyileşmesini hızlandıran protein ve vitaminden zengin gıdalarla beslenmesi önerilir. Sıvı tüketimini de ihmal etmemelidir. Bu durum işlem başarısını artırır. Antalya sıcak bir il olduğundan genital estetik sonrası yeterli sıvı tüketimi çok önemlidir.

Genital estetik ameliyatı tekrar yapılabilir mi?

Daha önce genital estetik ameliyatı olmuş ancak memnun kalmamış bir kadın tekrar bu ameliyatı olabilir. Hastalarımızdan bir gurubu bu tür kişiler oluşturmaktadır. Bu kadınlarda da sevindirici başarılı sonuçlar elde edebilmekteyiz. Memnuniyetsizlik nedenli tekrardan bir genital estetik ameliyatı olmamak için bu konu hakkında tecrübeli uzmanlar tercih edilmelidir.

Genital estetik ameliyatları aynı seansta yapılır mı?

Genital estetik ameliyatlardan en sık labioplasti ve vajina daraltma uygulanır. Ancak doğum dikiş izlerinin alınması, kliteroplasti ve diğer vajina estetiği ameliyatları aynı seansta yapılabilir. Bu durumda işlem süresi sadece biraz uzar. Antalya’da anlaşmalı olduğumuz özel hastanelerde birkaç genital estetik operasyonunu aynı seansta yapabiliriz.

Genital estetik kızlık zarı bozulmadan yapılabilir mi?

Genç yaş gurubunda ve evlenmemiş bayanlarda vajina daraltmadan ziyade genellikle iç dudak estetiği ameliyatları talep edilmektedir. İç dudak ameliyatları ile kızlık zarı bozulmadan genital estetik yapılabilir. Kızlık zarı vajina girişinin 1-2 cm içinde bulunur. İç dudak estetiği sırasında bu bölgeye dokunulmaz. Dolayısı ile kızlık zarı sağlam olan bayanlara iç dudak estetiği ve kliteroplasti gibi dış genital estetik ameliyatlar yapılabilir.

Genital estetik cinsel hayatımı nasıl etkiler?

Genital estetik hiç şüphesiz cinsel hayatı olumlu etkileyecektir. İç dudaklardaki sarkıklığın ve büyümenin düzeltilmesi, klitoris cildinin onarımı ve dış dudak dolgusu özgüveni artıracaktır. Cinsel hayat kafada başlar. Eğer cinsellikle ilgili kaygı, korku ya da çekinceler varsa bundan hem kişinin kendi hem de karşı taraf etkilenir. O nedenle genital bölgenin güzel ve estetik olması bu çekince ve kaygıları giderip sağlıklı bir cinsellik için zemin oluşturur.

Antalya Genital Estetik Fiyatları 2022

Antalya Genital Estetik Fiyatları 2022 tercih edilen ameliyat tipine göre değişir. Bazen hem iç dudak sarkması ameliyatı hem de vajina daraltma ameliyatı yapılır. Bu durumda Antalya genital estetik fiyatları vajina daraltma ve iç dudak küçültme ameliyatının toplamı ile hesaplanır.

Genital estetik fiyatları için bir diğer faktör kullanılan anestezi türüdür. İşlem bölgesel ya da uyutarak anestezi ile yapılabilir. Anestezi seçimi hastanın ağrı eşiği ve ameliyatın zorluk derecesine göre doktor ile birlikte belirlenir. Operasyon lokal yani bölgesel uyuşturma şeklinde anestezi kullanılarak yapılacaksa uyutarak anestezi yöntemine göre genital estetik fiyatı daha düşük olur.

Gizlilik taahhütnamesi

Antalya’daki kliniğimize başvurma sebebiniz ve kişisel bilgileriniz yasal haklarınız kapsamında (T.C. Sağlık Bakanlığı Hasta Hakları Yönetmeliği R.G. 01.08.1998, 23420) tamamen gizli tutulacaktır. Başka şahıslara kişisel bilgileriniz, hastalığınız ve tedaviniz hakkında bilgi verilmez.

Genital Estetik Konuları

 • Sizden Allah razı olsun, artık çok mutlu ve huzurluyum.

  Selamlar Funda Hanım. Ben Mayıs 2019’da Almanya Köln’den size ameliyat olmaya gelmiştim. Ameliyattan önce ve sonrası hatta bu aya kadar hep benimle ilgilendiniz. Sizden Allah razı olsun. Genital estetik oldum. İyi ki oldum. Artık çok mutlu ve huzurluyum. Kendime güvenim geldi. Sizi herkese tavsiye ediyorum. İki kızım var onlarla da gelmeye niyetliyim. Alah size uzun ömürler versin. Çok çok teşekkür ederim. Selamlar.

 • Hiç pişman değilim. Çok mutluyum.

  Funda hanıma laparoskopik olarak tüplerimi bağlattım. Ve genital estetik ameliyatı oldum. Şu anda kendimi iyi hissediyorum. Çok memnunum doktorumdan. Ameliyat oldukça rahat geçti. Doktoruma başarılar diliyorum. Hiç pişman değilim. Çok mutluyum. Saygılar, sevgiler.

 • Sonucumu çok beğendim ve çok memnun kaldım.

  Öncelikle çok teşekkür etmek istiyorum. Dr. Funda Yazıcı Erol’a ve ekibine. Ben Almanya’dan gelip genital estetik yaptırdım. Ve gerçekten hemen sıcaklıkla karşılandım ve benimle çok güzel ilgilenildi. İnternet sayfasını keşfedip hiç düşünmeden randevu aldım. Sonucumu çok beğendim ve çok memnun kaldım. Tekrar çok teşekkür ederim.

 • Kendime olan güvenim yerine geldi.

  Öncelikle merhabalar... Daha önce iç dudak ameliyatından haberim yoktu, ta ki kuzenimden duyana kadar. Onda da aynı sorun olunca direk ikimiz de ameliyat olmaya karar verdik. Ameliyattan önce vajinamın iç dudakları sağlı sollu gereğinden fazla uzundu. Ve beni her açıdan rahatsız ediyordu. Tuvalet sırasında idrar iç dudaklara değerek bacaklarıma kadar ulaşıyordu. Temizliği zor oluyordu. Külot giyince iç dudaklar dış dudaklardan taştığı için sıkışıyordu. Hele hele pantolon giydiğim zaman daha da feci oluyordu. İşin hem sağlık hem görsel hem psikolojik boyutunu düşününce gerçekten çok önemli olumsuzluklar söz konusuydu. Ayrıca evlenince eşimin karşısına bu şekilde nasıl çıkarım diye de düşünmüyor değilim. Ne zaman iç dudak ameliyatı oldum. İşte o gün yeni bir başlangıç oldu. Artık tuvalet sırasında daha rahatım. İç dudaklar dışarıya taşmıyor. Sağlık açısından ne korku ne rahatsızlık duymuyorum. Ve en önemlisi görsel olarak inanılmaz mutluyum. Kendime olan güvenim yerine geldi. Çok ama çok memnunum. Funda hanıma çok teşekkür ederim. Psikolojik ve cerrahi müdahalede gerçekten iyi sonuç elde etmemi sağladı. Teşekkürler. Aysu.

 • İstediğim sonucu aldım.

  Doktorum Funda Hanım ve ekibinden çok memnun kaldım. Çok güler yüzlü çok tatlı. Herkese tavsiye ederim. Benim sorunum doğumda çok yırtılmalarım oldu. Ve bu yırtılmalar kötü iyileşti. Ve sonrasında benim psikolojimi çok kötü etkiledi. Ve bir doktor arayışına girdim. Funda Hanımı gördüm. Ve estetiğe karar verdim. Ve gerçekten de istediğim sonucu aldım. Bu tür operasyon olacaklara tavsiye ederim. Bu güne kadar tanıdığım en iyi kadın doğumcu.

TÜM YORUMLAR
SORU SORABİLİRSİNİZ
 • A
  Azr***27.12.2021

  Genital bölge beyazlatma işlemi yapılıyor mu? Yapılıyorsa fiyatı nedir ve beyazlama işlemi hemen fark ediliyor mu?

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat ve bilgi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • Y
  Ysr***16.12.2021

  Merhabalar labioplasti operasyonu için fiyat bilgisi almak istiyordum .Hem lokal hem de genel anestezi altında fiyat bilgisi olarak fiyat bilgisi verebilir misiniz?Teşekkür ederim

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat ve bilgi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • N
  Nas***26.10.2021

  Merhaba hocam benim genital bölgemde gürsel olarak beni rahatsız eden bir durum var muayene için geldiğimde bunun işlemi aynı gün içinde olurmu bi fiyat ne dardan başlıyor bunu öğrenmek istiyorum teşekkür ederim

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat ve bilgi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • L
  Ley***22.10.2021

  Merhaba.ben vajina dis ve ic estetik ameliyati oldum konyada ama kesinlikle memnun kalmadim.fiyat alabilirmiyim takrar olmak istiyorum

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat ve bilgi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • S
  Sel***02.07.2021

  Merhaba benim bir sorunum oldugunu düsünüyorum klirotisim le sadece haz alabiliyorum iç kısmındaki g noktam sanki calısmıyo böyle birsey duydum böyle bir sey varmıs bu tedavi edilebiliyormu öbür türlü haz alamıyorum sadece klitorisimin etkileşmesiyle haz alabiliyorum bilmiyorum anlatabildimmi

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Bu konu hakkında bilgi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • W
  Wam***26.06.2021

  Merhabalar pubis tepesi estetiklerinde ameliyatsız yöntem kullanıyomusunuz.?Zayıf bir genç kızım genetik olarak olduğunu düşündüğüm belirgin bir sorun olarak gördüğümden liposuction vb işlemlerle sonuç alınabiliyor mu? Olursa kaç ayda ?İşlemler nerde gerçekleştiriliyor? Bahsettiğim işlem için ortalama ücret bilgisi paylaşabilirmisiniz?

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • A
  Ays***08.06.2021

  Merhabalar bikini bölgesi beyazlatma,labium minus beyazlatma yapıyor musunuz ve fiyat öğrenebilir miyim?Başka bi şehirde yaşıyorum bu işlem kısa sürüyor mu? Çok teşekkürler

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat bilgisi için lütfen gün içi 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • C
  Can***05.06.2021

  İyi günler internette uzun süredir araştırma yapıyorum size yapılan yorumlar çok güven verici benim şikayetim genital bölgede Venüs tepesinde şişlik var büyük ve dış dudak kısmıda büyük gibi geliyor çok rahatsız oluyorum mayo bikini ve dar alttan giymekte çok zorlanıyorum eğer mümkünse bana ameliyat fiyatı ne kadar söyleyebilirmsn

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat bilgisi için lütfen yarın gün içinde 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • S
  Sue***11.05.2021

  Merhaba iç dudak sarkma sıkıntım bulunmaktadır. Bunun için fiyat öğrenebilir miyim.

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

 • Y
  Yel***28.02.2021

  Zor bir doğum yaptığım için vajinada deformasyon oldu. Uzun yıllardır hissiyatta sorun yaşıyorum. Vajina estetiği çözüm olur mu ve ücreti nedir

  OP. DR. FUNDA YAZICI EROL

  Fiyat bilgisi için lütfen 0 (242) 322 9773 numaralı sabit hattımızdan bize ulaşınız.

SORU SOR
En az 70 karakter
Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621