Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

Lütfen bu problemi ertelemeyin. Evliliğiniz sıkıntıya girmesin. - 16.07.2018

Sevgili Funda hanım, öncelikle beni hayatımda önemli bir sorun haline gelen bu hastalıktan kurtardığınız için size çok teşekkür ediyorum. Bu problemi eşimle dahi konuşamıyorken bir başkasına anlatmak, çözüm beklemekbana çok çok uzak bir durumdu. 1 yıllık evliydik ve hala birşeyler yolunda gitmiyordu. Zamanla olur belki demekle koca bir yıl geçti. Az gibi görünse de evliliğin ilk zamanları herkes için daha kıymetlidir. Herşeye daha özen gösterir, zamanı daha dolu dolu geçirmek istersin. Bu sorun benimleyken eşim ne kadar anlayışlı olsa da ne kadar belli etmesede bu hastalık benim mutluluğumun önünde hep bir duvar olarak durdu. Zaman geçtikçe artık 'Ben bu duvarı aşamayacağım, eşime bu haksızlığı yapamam. Bu evliliği sonlandırmalıyım' şeklinde düşünceler oluşmaya başladı. Ve bu düşünceler beni iyice stres ve baskı altına soktu. Bunu eşime de yansıtmaya başlamıştım. Birgün 'Artık yeter!' birşeyler yapmalıyım düşüncesiyle araştırmalara başladım. Antalya vajinismus tedavisi diye arattığımda Funda hanımın sitesi ile karşılaştım.

Yazılan yorumları okuduğumda buraya gitmeliyim diye düşündüm. Büyük korku ve endişelerle kliniğe geldim. Hala benim problemimi kimse çözemez diye düşünüyordum. Ama geldiğimde doktor hanımın sıcak, samimi yaklaşımı düşüncelerimin değişmesine sebep oldu. Doktor hanım, önce hastalığımı yenebileceğime inandırdı. Daha sonra teknik bazı çalışmalarla çok şükür bu sorunu hallettik. Meğer ne kadar büyük bir yükmiş bana. Şimdi o kadar rahat ve güçlüyüm ki her konuda mutlaka bir çözüm olacağına inancım arttı. Bu problemi yaşayanlara tavsiyem; kesinlikle zamanla olur diyip utanıp çekinmesinler. Hemen uzman bir doktora başvursunlar. Antalya'da yaşayanlar ve gidebilecek olanlar için kesinlikle Funda Yazıcı Erol'u şiddetle tavsiye ediyorum. Lütfen bu problemi ertelemeyin. Evliliğiniz sıkıntıya girmesin. Bir erkek olarak eşim de doktor hanım ve çalışanlarından çok memnundu. Aksi taktirde onları bu tür yerlere getirmekte zor olur bilirsiniz. Tektrar ve binlerce defa eşim ve kendi adıma çok çok teşekkürler...:)

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621