Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

İyi ki Dr Funda Hanımla tanışmışım diyorum. - 19.02.2019

Öncelikle merhabalar;

Hayatımızda dönem dönem acı ve tatsız olaylar yaşadığımızda kendimizi bir çıkmazda ve yaşadığımız problemlerle boğuşurken bir yol, tutunacak bir dal ararız.

Hatalar sonucu edindiğimiz bu acı tecrübeler bizi olgunlaştırır. Ben gebeliğimin 6’ıncı haftasında tanıştım Dr. Funda Hanımla. Başıma ilk defa gelen bu olayda kendime kızıp utanırken bir doktorla bunu nasıl paylaşabileceğimi düşünürken hayat bana Dr. Funda Hanımın muayenehanesinde kendisi ile tanışma fırsatı sundu.

Kapıdan içeri girdiğim an enerjisi, sıcakkanlılığı, anlayışı ve güler yüzü sayesinde kendimi rahat bir şekilde konuşurken buldum. Yaşadığım travmanın üstüne bir travma daha yaşayacağımı, hor görülüp küçüleceğimi düşünürken bana moral veren güç veren kendisi oldu. Kürtaj oldum.

Şu an bu yazıyı yazarken iyi ki Dr. Funda Hanımla tanışmışım diyorum. Her şey için kalben teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diler saygılarımı sunarım.  

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621