Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

Gözümde yaşlar hiç bitmedi. - 27.09.2018

Sizinle tanıştığım için çok şanslıyım. Size gelmeden önce eşim umudunu tamamen kaybetmişti. Bende öyle tabi. Sizinle tanıştığımızda 6 yıllık evliydim. İlk seansımızdan beri bize yaklaşımı, aile içindeki eşimle olan sorunlarımızı, sizin yardımınız sayesinde evliliğimize yeniden başladık. Bu vajinismusu yendim. Sizin bana verdiğiniz güvenle, güçle yendim. 6 yıl boyunca eşime karşı eziktim. Gözümde yaşlar hiç bitmedi.

Keşke sizinle evliliğimin ilk haftalarında tanışsaydım. Hayata bu kadar geç kalmazdım. Sayenizde özgüvenim zirve. Kadınım artıkın…

Seansımın daha üçüncüsünde bu illeti yendim. Şiddetle ve kesinlikle bu sorunu yaşayan kim varsa bu kadar beklemesinler. Evliliğinizin daha başında Funda Hanıma gelin.

Eşimle ve özellikle bana vermiş olduğunuz emeklerinizden dolayı çok çok teşekkür ederim. Keşke ve yine keşke daha önce karşılaşsaydık. Ne kadar teşekkür etsem az size. Bize evliliğimizi geri verdiniz.

Bu sorunu yaşayan insanlar vakit kaybetmeden Funda Hanımla birlikte bu sorunu aşın.

O kadar basitmiş ki. Ben yaptımsa diğer herkes yapar.

Funda sizi çok seviyorum.

Teşekkür ederim.

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621