Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

Gerçekten doktor hanım işinde 1 numara. - 22.07.2018

Biz eşimle bu sorunu 1,5 yıldır yaşadık. Bu tamamen bir erteleme hastalığı. İlk başta internetten başladık araştırmaya. Farklı farklı doktorlarda farklı farklı çözümler denedik hep. Kızlık zarının delinmesinden bayıltıcı ilaçlar arayışına kadar gitti iş. Aslında ne kadar yazık ettiğimize yanıyoruz o günlerin. Ta ki Funda hanımla karşılaşıncaya kadar.

Gerçekten doktor hanım işinde 1 numara. Hiç yapmam dediğim hiç başaramam dediğim bir şeyi başarttı. Muzice gibi bişeydi. Özgüvenim ilk seansta geri geldi. Bence bu sorunu yaşayan herkesin gidip geleceği ilk ve son durağı Funda Hanım.

Allah bin kere razı olsun ondan. İşallah en kısa zamanda bebek için kapısını çalacağız. Teşekkürler Funda Hanım güler yüzlü ve başarılı kişiliğiniz için. Hemşirelerinin de emeğini unutmayalım. Onlara da sonsuz teşekkürler. Biz başardık sizde yapabilirsiniz.

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621