Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum UzmanıMENÜ
Op. Dr. Funda Yazıcı Erol

SİZDEN GELENLER

Sizden gelen tüm hasta yorumlarını inceleyebilirsiniz. Yorumları, beğenileri ve eleştirileri inceleyip, sizde çekinmeden yorumlarınızı yapabilir bize gönderebilirsiniz.

Funda hanımı tanımadan önce çok doktora gittim. - 19.03.2019

Bundan 2 yıl önce tanımıştım Funda Hanımı. İyi ki tanımışım. Şu an dünyalar tatlısı 8 aylık oğlum var. Funda hanımı tanımadan önce çok doktora gittim. Hep hüsrana uğradım. Ta ki Funda Hanımı tanıyıncaya kadar. Bırak aşılamayı tüp bebek ile hamile kalamayacağımı söylemişlerdi. İnternetten araştırırken Funda Hanımın sitesini görüp yorumları okuyup gitmeye karar verdim. Randevu aldım ve gittim. Girer girmez personelin güler yüzlülüğü, karşılaması, ilgi alakası çok hoşuma gitti.

Funda Hanıma muayene oldum. Ve bana aşılama ile hamile kalabileceğimi söyledi. Ve çok mutlu olarak evimize döndük. Tedavi süreci başlamıştı. Ve o gün (aşılama günü) geldi. Aşılama günü çok heyecanlıydım. Ve o kadar doktoruma güveniyordum ki ve ben hamile kalacağım diye girdim. Aşılama oldum. Ve bekleme süreci başladı. Tabi ben dayanamayıp 10 gün sonunda test yaptım. Aslında 15 gün demişti. Ve mutlu son hamileydim. O gün dünyalar benim oldu. Çünkü doktoruma sonsuz güveniyordum. Ve gerçekten işinde çok uzman bir doktor. Güler yüzlülüğüyle motivasyonumu hep yüksek tuttu. Ve doktorumun sayesinde karamsarlığı artık geride bırakmıştım. Hamileliğim sıkıntılı geçmişti. Ama doktorum hep yanımdaydı. Sürekli arayıp her an ulaşabiliyordum. Sıkıntılı günlerde saat kaç olursa olsun arayıp gelip muayene etmişti. O dönemlerde yanımda olan Dr. Funda Yazıcı Erol’a sonsuz teşekkür ediyorum. Hamilelik sürecinde hem bir doktor olarak yanımdaydı. Hem de psikolojik desteğini hiç esirgemedi. Doğum esnasında olsun sonrasında da hiç yanımızdan ayrılmadı. Hep yanımızdaydı. Kadın doğum doktoru arayan herkese tavsiye ederim. Eminim sizde memnun kalacaksınız. Alanında çok başarılı, güler yüzlü, mükemmel bir doktor. Personeline ve Funda Hanıma sonsuz teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

Yorum ve Fiyat Talebi Formu
En az 70 karakter

Formu doldurup gönderdikten sonra size geri dönüş sağlanacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Op. Dr. Funda Yazıcı ErolOp. Dr. Funda Yazıcı ErolKadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
0242 322 97730536 439 6621